Vodafone Firma roku 2020 ČR – 3. místo

14. 12. 2020

Zdroj: https://www.firmaroku.cz/blog/firmou-roku-je-celosvetove-uspesna-sklarska-spolecnost-lasvit-zivnostnikem-roku-farmar-kamil-kublak

V celorepublikové soutěži "Vodafone Firma roku 2020" jsme se umístili na vynikajícím třetím místě. Velice si vážíme dalšího ocenění, které jsme i v této těžké době získali. 

Do celorepublikového finále postupuje 14 vítězů krajských kol Firma roku 2020. Poté, co jsme vyhráli 1. místo v Libereckém kraji, jsme se umístili v celostátním kole soutěže ,,Vodafone Firma roku 2020" na fantastickém 3. místě!

Ve finálovém kole záleží čistě na schopnostech prezentujících firem, jak se firmy orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí.

 

 
Vodafone firma roku 2020
 

,,Bronz bere TITAN – Multiplast. Portfolio výrobků a služeb firmy je rozdělené mezi trhy stavebnictví, průmyslu a strojírenství, automobilového průmyslu, reklamy a designu. Stala se silnou na velkoobchodním trhu s plastovými polotovary a postupně, díky investicím do nových technologií v oblasti zpracování a obrábění plastů, se stala silným hráčem i v této oblasti. Disponuje třiceti kvalitními a přesnými technologiemi na obrábění a zpracování plastů. Za dobu působení na trhu postupně sestavila a vychovala kvalitní tým odborníků, kteří dokáží tyto přednosti využít ve prospěch zákazníků.

„Za největší úspěch mého podnikání považuji tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí, tisíce realizovaných referenčních projektů ve všech sférách našeho života a sestavení kvalitního týmu 140 profesionálů ve svém oboru v České a Slovenské republice, kteří dokáží táhnout za jeden provaz,“ říká jednatel Lukáš Horn.

Společnost patří mezi největší zaměstnavatele v regionu. Podporuje vlastní vývoj, který má za úkol hledat nová řešení, nové aplikace, postupy nebo produkty, vlastní několik patentů. Během prvních dní pandemie vymyslela a rozjela program covid-19 přepážek, ochranných obličejových štítů a dalších produktů. Dokázala vyrobit a dodat více než 15 tisíc přepážek během extrémně krátké doby."
Celý článek


 

Vyhlášení vítězů VODAFONE firma roku 2020

 

Vodafone firma roku 2020 v Hospodářských novinách
Vodafone firma roku 2020 v Hospodářských novinách
Vodafone firma roku 2020 v Hospodářských novinách