Společnost TITAN-MULTIPLAST s.r.o. vznikla v roce 1997 jako ryze česká firma. Postupně jsme ve Smržovce (Liberecký kraj) vybudovali moderní PLASTCENTRUM s dostatkem kvalitních skladových a výrobních prostor, které jsme vybavili výkonnými obráběcími stroji a speciálními technologiemi na zpracování plastů.

Disponujeme stabilním logistickým a administrativním zázemím. Stali jsme se profesionálním centrem zabývajícím se kombinací dodávek a obrábění plastů pro odvětví průmyslu a strojírenství, stavebnictví a reklamy. Kromě České republiky působíme také na Slovensku, kde jsme v roce 2005 založili dceřinou společnost TITAN-TATRAPLAST s.r.o.. V Ružomberku jsme vybudovali rozsáhlý výrobně-skladovací areál s moderním strojovým parkem.

Skladem máme přes 750 tun plastových polotovarů ve formě desek, tyčí nebo profilů. Disponujeme špičkovým technickým vybavením a technologiemi obrábění a zpracování plastů, a zaměstnanci, kteří jsou profesionálové ve svém oboru, u kterých je zákazník na prvním místě.

Jsme seriózním, spolehlivým a zodpovědným partnerem, který přistupuje k jednotlivým zakázkám individuálně a nebrání se realizacím Vašich nápadů.

Kontaktujte naše obchodní oddělení a přesvědčte se sami.

Těšíme se na spolupráci!

 Podpis Horn

Ing. Lukáš Horn
ředitel

 

Naším cílem je dodávat naše produkty plně vyhovující specifikaci požadavků v nejkratším možném termínu, k plné spokojenosti všech našich zákazníků. Jsme držitelem certifikace ISO 9001:2016.
Certifikát ISO 9001:2016 CZ
Certifikát ISO 9001:2015 EN

Myslíme ekologickyJsme aktivními ochránci životního prostředí, odpad ze všech výrobních procesů a použité obalové materiály 100% recyklujeme.