Získali jsme druhé místo OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ

18. 7. 2018

Zdroj: Ocenění českých lídrů

Získali jsme druhé místo v soutěži "Ocenění českých lídrů"! Kritéria pro účast v projektu splnilo jen 1327 společností z celé České Republiky.

V druhém ročníku soutěže OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ jsme se umístili na druhém místě. Porota na základě ekonomických výsledků výhradně českých firem se 100% podílem českého vlastnictví, s ročním obratem minimálně 200 milionů korun a více než 50 zaměstnanci ocenila nejlepší společnosti ze všech 14 krajů České republiky. Kritériím projektu odpovídalo 1327 firem.

Do projektu Ocenění českých lídrů je společnost nominovaná na základě analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice zpracovaných odborným garantem, kterým je prestižní mezinárodní společnost, specialista na rating a scoring firem, CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. Předpokladem je dostupnost závěrek za rok 2015 a 2016 a iRating ve stupních 1 - 11. Součástí registrace je zodpovězení otázek a poskytnutí ekonomických výsledků posledního období (tj. rok 2017). Následně pak proběhlo hodnocení poroty, která vedle vybraných ekonomických veličin posuzovala i další aspekty jako je charitativní činnost podnikatele či jeho podnikatelský příběh. Ve výsledcích soutěže bylo uvažováno jak hodnocení odborného garanta společnosti CRIF, tak hodnocení poroty.

Za úspěch chceme poděkovat všem našim zaměstnancům, kteří k výbornému umístění přispěli!

 

Soutěž najdete i v médiích: https://cfoworld.cz/trendy/oceneni-ceskych-lidru-2018-4646

Více informací můžete získa na www.oceneniceskychlidru.cz nebo na FB profilu https://www.facebook.com/oceneniceskychlidru/