Získali jsme ocenění Czech Best Managed Companies 2020

26. 5. 2020

Zdroj: https://www2.deloitte.com/cz/cs/pages/deloitte-private/articles/bmc-winners.html

Získali jsme ocenění Czech Best Managed Companies 2020.  Společnost Deloitte oceňuje kvalitu řízení předních soukromě vlastněných společností včetně jejich managementu, letos poprvé ocenila i firmy v ČR.

 

Snažíme se být stále lepší.

Děkujeme všem zaměstnancům za výborně odvedenou práci, obzvlášť výkon v době pandemie byl neuvěřitelný!!!TITAN – Multiplast:  Nejlépe řízená firma Česka 2020

 

Přečtěte si úryvek z našeho medailonku:

"Máte za sebou účast v prvním ročníku programu Czech Best Managed Companies. Jak hodnotíte workshop, kterého jste se zúčastnili?
Otevřená témata panelové diskuze nás přiměla k zamyšlení nad celou řadou témat, která denní operativa jednoduše odsouvá stranou. Setkání s odborníky v rámci workshopu BMC nám nastavilo zrcadlo. Pohled do něj nás u některých okruhů potěšil, ale u některých témat pomohl definovat slabá místa. Na základě workshopu jsme přijali celou řadu opatření pro různé časové horizonty, které mají za cíl vyřešit odhalené slabé stránky naší společnosti.

Jak pandemie koronaviru zasáhla vaše podnikání?
Když jsme začátkem března sledovali vývoj epidemie, připadali jsme si jako diváci ve špatném snu. V reakci na nezbytná vládní opatření jsme vyvinuli první ochranné produkty proti COVID-19. Postupně jsme je modifikovali do několika desítek variací.... " 

Číst celý článek