TECHNICKO-OBCHODNÍ MANAŽER

pro oblast technických plastů

Pracovní náplň

  • správa stávajícího kmene zákazníků vč. akvizice nových klientů
  • zaměření na přesně obráběné díly z technických plastů
  • práce v kanceláři 4 dny, 1 den v terénu u zákazníků
  • čtení technických výkresů, vytváření nabídek
  • technické poradenství pro použití technických plastů

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci
  • zaškolení do problematiky plastů a obrábění
  • nástup možný ihned
  • fixní plat + prémie
  • služební automobil i k osobnímu užívání
  • kancelář okr. Jablonec nad Nisou, region Severní Čechy

Požadujeme

  • min. SŠ ekonomického nebo technického zaměření
  • praxe v obchodě s produkty technického směru na pozici obchodního zástupce
  • orientace v technických výkresech
  • technický přehled, základní znalost obrábění
  • organizační schopnosti
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost
  • NJ nebo AJ slovem a písmem

Životopisy zasílejte na:
Ing. Jiří Gibiš  jiri.gibis@titan-multiplast.cz