CNC obrábění plastů

Přesné obrábění pomocí CNC řízených strojů a moderních technologií zpracování plastů na základě výkresové dokumentace, je v kombinaci s velkými skladovými zásobami plastových polotovarů, významnou konkurenční výhodu, kterou každý den oceňuje široké portfolio zákazníků společnosti.

Kromě širokého sortimentu plastových polotovarů ve skladech, je společnost TITAN-MULTIPLAST ve svém areálu PLASTCENTRUM ve Smržovce vybavena moderními stroji a technologiemi pro 

kvalitní zpracování a 
obrábění plastů.

Hlavní přednosti naší společnosti:

  • velké skladové zásoby polotovarů více než 750 tun, rychlé dodávky ze skladu
  • rychle reakční časy na obráběné díly, sklad polotovarů a výroba jsou pod jednou střechou
  • špičková kvalita a čistota, omezení manipulace s materiálem, eliminace vzniku škrábanců a reklamací
  • odborné technické poradenství a profesionální servis

Pro frézování plastů používáme

CNC OBRÁBĚCÍ CENTRA

HAAS, WEEKE, SCM, MORBIDELLI a MULTICAM. Moderní CNC stroje umožňují tvarově přesné obrábění širokého sortimentu plastových polotovarů, plastových desek a kompozitních desek s možností vakuového přisávání větších obrobků.

CNC frézování plastů nabízíme jako doplňkovou službu našim zákazníkům. Dokážeme obrábět plasty na našich CNC frézkách s pracovní plochou až 2,2 x 4,0 m do výšky obrobku až 500 mm. Nad každým strojem je instalována jeřábová dráha s vakuovým manipulátorem pro bezpečnou a snadnou manipulaci s velkými a těžkými deskami.

Haas UMC 750

 

Nejčastější materiály pro 
frézování plastů

Výkresovou dokumentaci dodávejte ve formátech .dxf, .dwg nebo 3D modelech .stp. Frézovat lze i plastové materiály, které není možné obrábět laserovou technologií.