Uzamykání dutinek

Způsoby uzavření komůrek
dutinkových desek

Standardně se k uzavírání dutinek používají samolepící pásky v kombinaci s U profilem. Dalším způsobem je nová technologie "uzamykání dutinek", která zabezpečuje lepší ochranu dutinek před pronikáním nečistot a výrazně prodlouží životnost dutinkových polykarbonátových desek.

Na dotazy Vám rád odpoví: 

 Lukáš Kubišta
obchodně - technický poradce

+420 488 588 473
+420 603 424 009

lukas.kubista@titan-multiplast.cz


Hliníková páska STRONG

  univerzální, vyztužená PP folií, pevná

  vhodná do prašných prostředí

  chrání před extrémně malými částicemi

  nižší cena

Paropropustná páska AntiDUST® 

  speciální, odvádí vlhkost

  do zimních zahrad, přístřešků a pergol

  zabraňuje tvorbě hub, řas a travních spór

  zvyšuje životnost desek

Technologie "uzamykání dutinek" 

  nová technologie, velmi odolné řešení

  vhodná do všech typů prostředí

  zachová průhlednost a čirost materiálu

  vysoká odolnost


Samolepící hliníková páska STRONG vyztužená PP folií

Hliníková páska STRONG vyztužená a zesílená polypropylenovou folií je univerzální páska pro lepení komůrek dutinkových desek použitých v průmyslových budovách, sportovních stavbách i zastřešeních přístřešků a pergol.

Efektivně chrání dutinky polykarbonátových desek i proti pronikání extrémně malými prachovými částicemi, zabraňuje znečištění vnitřní struktury desek a tím nevratné ztráty transparentnosti. Navíc při montáži a manipulaci desek snižuje riziko poškození nebo protržení pásky díky polypropylenové výztuze.

Obousměrné difuzi vodních par skrz stěny desek nelze zabránit. Vznik kondenzátu v dutinkách desek je tedy nevyhnutelný.

Hliníková páska STRONG

Šířka (mm) Délka role (m) Pro sílu desky (mm) Cena za m s DPH
25 25 4, 6, 8, 10 5,-
38 25 16, 20, 25 8,-
60 25 40 12,-

 


Speciální samolepící paropropustná páska AntiDUST®

Speciální paropropustná páska AntiDUST je speciální páska pro lepení komůrek dutinkových desek použitých v běžných aplikacích, zejména zimních zahrad, zastřešeních přístřešků a pergol nebo světlíků a stěn sportovních staveb.

Díky patentované technologii dokonale absorbuje a odvádí vlhkost z dutinek desek, čímž snižuje její viditelnost v komůrkách desek, zabraňuje pronikání hmyzu, travních spór, hub a řas do dutinek a zajišťuje optimální odvětrání komůrek dutinkových desek. AntiDUST pásky jsou vyrobeny ze speciální netkané textilie, jsou opatřeny účinným lepidlem s vysokou adhezí, které je 100% kompatibilní s polykarbonátem.

AntiDUST páska má stejnou tepelnou roztažností jako polykarbonát, a proto u ní nedochází při změnách teplot ke krabatění, a tím omezení nebo ztrátě účinnosti.

Není vhodná do extrémně prašných prostředí, zejména výrobních a strojírenských hal, znečištěných extrémně malými prachovými částicemi menšími než 40 μm. Tyto částice mohou proniknout skrz netkanou textilii do vnitřní struktury desek, a tím způsobit nevratnou ztrátu transparentnosti PC desek.

 

Šířka (mm) Délka role (m) Pro sílu desky (mm) Cena za m s DPH
25 33 4, 6, 8, 10 15,-
38 33 16, 20 18,-

NOVÁ TECHNOLOGIE "uzamykání dutinek"

Nečistoty byly donedávna problémem spojeným s použitím dutinkových desek. Protože je materiál desek silně staticky nabitý, přitahuje částečky prachu a dalších nečistot, které není možné z dutinek nijak mechanicky odstranit. Teď už se nečistot v dutinkách nikdo nemusí bát!

Představujeme zcela novou technologii "uzamykání dutinek", která zabezpečuje lepší ochranu dutinek před pronikáním nečistot a výrazně

prodlouží životnost dutinkových polykarbonátových desek.

Uzamykání dutinek zajistí také průhlednost a čirost materiálu! Technologie uzamčení dutinek kombinuje tepelné zpracování hrany desky se speciálními aditivy.

Nová technologie uzamykání dutinek

 
Tato technologie není vhodná pro polykarbonát 16 mm ECO, 10 mm 2W, 10 mm LIGHT, 7W 20 mm, 7W 25 mm a pro všechny odstíny bronz.