Naše služby

Kromě širokého sortimentu plastových materiálů pro oblast stavebnictví i průmyslu nabízíme našim zákazníkům také celou řadu doplňkových služeb jako je například odborné poradenství, přesné opracování plastových materiálů či zajištění logistiky.

Disponujeme špičkovým technickým vybavením na zpracováním plastů zahrnující velkoformátovací pily, ohýbací stroje, cnc obráběcí frézky, laser a temperovací pec. Materiál i hotové výrobky lze vyzvednout osobně v našem areálu, případně je zasíláme sběrnou službou. U materiálů větších rozměrů zajišťujeme pravidelný rozvoz po celé ČR (hradí se pouze manipulační poplatek) bez ohledu na vzdálenost.

O nás

Naše společnost vznikla v roce 1997 jako člen skupiny TITAN GROUP, která sdružuje několik firem orientujících se na plastové polotovary. Vybudovali jsme moderní PLASTCENTRUM se stabilním skladovým, výrobním a administrativním zázemím. Stali jsme se profesionálním centrem zabývajícím se komplexními službami a prodejem plastů pro průmysl a strojírenství, stavebnictví, reklamu a logistiku.

  • 1100tun materiálu skladem
  • 27let zkušeností na trhu
  • 30moderních obráběcích strojů a technologií
  • 1400vyřízených zakázek měsíčně